PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4697}

Bądź, jaka jesteś

Così come sei
6,2 173
oceny
6,2 10 1 173
Bądź, jaka jesteś
powrót do forum filmu Bądź, jaka jesteś

... jest w tym filmie prześliczna, widać kontrast miedzy Franceska z cosi come sei a Tess. Swoja uroda w tym filmie uzależnia.

thrash1

TO grała zcy wyglądała? Więcej szczegółów. Ją jest łatwo ładnie filmować, dlatego wrzuć prosze krótka recenzję. Można powiedzieć, że 17-latki mają urok. Co dalej?

ocenił(a) film na 5
thrash1

To prawda, Nastassja jest w filmie prześliczna, a i na Mastroianniego miło popatrzeć, ale sam film wg mnie bardzo taki sobie. Nie było miedzy ta parą tego, co Włosi nazywają "desiderio".

ocenił(a) film na 5
selene_

Film bez polotu, ale co mnie zdziwiło to fakt, że w nakręconym dwa lata wcześniej doskonałym La Grande Bouffe, Marcello prezentuje się prężnie i całkiem dzielnie jak na swoje lata. Natomiast w tym oto dziele, widzimy okrąglutkiego, podtatusiałego pana... Coż za kontrast dla Niusi Kińskiej...

ocenił(a) film na 6
Cpt_Spaulding

W La gtande bouffe, czyli w Wielkim żarciu, M M prezentował się tak wspaniale, że wzbudził Twój zachwyt, bo między tymi filmami jest przedział, nie dwa lata, jak piszesz, ale 5 lat. 5 lat u niektórych osób i jeszcze w średnim wieku to szmat czasu.

ocenił(a) film na 6
selene_

Oj, dokładnie!
Dla mnie, ten film, to przerost formy nad treścią - taki "średniak" w sam raz na jeden raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones