PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862238}

Barbie: Przygody księżniczek

Barbie Princess Adventure
5,1 394
oceny
5,1 10 1 394
Barbie: Przygody księżniczek
powrót do forum filmu Barbie: Przygody księżniczek

Filmu nie oglądałam, ale czytam opis i myślę "Boże, znowu to samo, ile można wałkować ten sam temat". Ile to już razy było o tym, że się podmieniają, to już jest nudne.

liz_romanow

Oglądałem i racja, podmieniają się jak w Princess i Popstar. Przeczytałem ten twój komentarz przed obejrzeniem i spodziewałem się, że to będzie wada, nawet więcej: to mi zepsuje oglądanie, m. O dziwo teraz po obejrzeniu twierdze zupełnie inaczej. Ogromna różnica w tym, że tutaj potoczyło się zupełnie inaczej i było to o tyle ciekawe, że dochodzę do wniosku iż warto było. Do tego dochodzi fakt, że tutaj się śpiewa o czymś innym, ogólnie jestem mega zadowolony. Za dwa tygodnie oglądam jeszcze raz, m.

ocenił(a) film na 3
kaioken24

A Ja odpowiem że nadal lipa. Jak wyżej powiedziane, znowu ten sam wątek z zamianą, absolutnie nic świeżego. W poprzednich filmach był chociaż wątek zaskoczenia a tutaj (SPOILER) jedna z bohaterek wszystko zaplanowała. Nic nie wnoszący film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones