PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 822
oceny
8,2 10 1 114822
8,6 32
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Widać fajny, stary styl ujęć. Film jest długi, fabuła nie zbyt mocno zawiła. Trzeba dużo myśleć, bo wiele kwestii jest niedopowiedzianych. Nie powiem, że ten film jest rewelacyjny, bo nie powala na kolana. Jest to dobre kino. Tylko dobre.

epic_limp

Proszę Ciebie nie pisz że film jest taki a taki, możesz napisać że w Twoim odczuciu jest dobry.
Możesz co najwyżej napisać że Ciebie nie powalił na kolana, bo np: mnie zwalił z nóg niczym mocny prawy prosty.
Na dodatek uważam film za perfekcyjny, ciekawi mnie stwierdzenie stary styl ujęć bo wiesz to nie jest stary styl, to styl Leone.

ocenił(a) film na 10
kucuser

Dokładnie, piszesz w swoim imieniu, nawet jakbyś był krytykiem filmowym dalej piszesz w swoim imieniu a nie za kogoś, to do epica, a film mnie osobiście powalił, piękny.

ocenił(a) film na 9
kubafilmoogladacz

Eee..tam film jest rewelacyjny, chociaż za bardzo nie rozumiałem wszystkiego. Ale ma to w sobie coś.

ocenił(a) film na 10
przemo8998

Jak dla mnie to najlepszy gangsterski film. Smiem twierdzic, ze pobil trylogie Ojca chrzestnego (chociaz moze nie razem wzieta, bo jednak trzy filmy razem tworza kawal niezlej historii). Film ogladalem pare lat temu a nadal pamietam wspaniale sceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones