PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533076}

Gorzki

Amer
6,3 1 222
oceny
6,3 10 1 1222
6,3 6
ocen krytyków
Gorzki
powrót do forum filmu Gorzki

1/10

ocenił(a) film na 1

Szkoda że nie ma ujemnych ocen -10 i to bankowo
Dajcie dziecku kamerę to lepszy film nakręci od tego syfu
Reżyser chyba był naćpany i nabity w 3 dupy.
Kompletna strata czasu
Gniot maksymalny,omijać szerokim łukiem

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Argumenty?

ocenił(a) film na 1
Luki_1

Argumenty?
Czytaj wyżej
Haniebna prostota i prostacki klimat połączony przypadkową kamerą

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Przypadkowa kamera? Rozwiń to stwierdzenie. Ja np. w chyba żadnym filmie nie widziałem tak wspaniałych zdjęć.

Luki_1

Gadaj z cieciem!

WYKLETY

Nie wierz że ten film nakręcił przypadkowy przechodzień,,przypadkową kamerą,i z haniebna prostotą i prostackim klimatem połączył to?!!!!!W sumie wyszło mu to całkiem zajebiście bo też jedne z lepszych zdjęć jakie widziałem;)

ocenił(a) film na 9
WYKLETY

To się nazywa po prostu wrodzony TALENT :)

Luki_1

"MA TALENT" 2012 !

ocenił(a) film na 1
WYKLETY

Film na poziomie idioty po elektrowstrząsach,gratuluje wyboru.

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Mówisz o swoich ulubionych "Transformers 3"? Ja nie pogratuluję Ci wyboru, już po obejrzeniu pierwszej części wiedziałem co to za chłam:)

ocenił(a) film na 1
Luki_1

cóż nie ja tworzyłem twój wypaczony analfabetyczny rozum.Marna prowokacja, naucz się rozumieć i rozmawiać,może ów czas napiszesz kiedyś coś sensownego.

sylwester_3

Serial animowany "TRANSFORMERS" to były transformersy!A co do wyzej komentarza "znawco pracy kamery" sam jestes analfabetom "Reżyser chyba był naćpany i nabity w 3 dupy." to raz!A dwa to to że marny z ciebie krytyk!Więc idz do Rówieśników i jarajcie sie transformersami z zajebista praca kamer;)

ocenił(a) film na 1
WYKLETY

No bo tak wygląda gniot, a poza tym,co ty porównujesz Transformers do filmu Gorzki.Czy ty w ogóle rozróżniasz gatunki filmów??? bo widzę,że nie.

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Oj, no już wracaj do swoich robocików, nie denerwuj się tak ;)

ocenił(a) film na 1
Luki_1

następny ignorant, co porównuje Transformers z filmem Gorzki.Gratuluję

Luki_1

Gdzie można obejrzeć on line - wiadomo z napisami pl ?
Lub jeśli obejrzę z lektorem czy dużo stracę ?

ocenił(a) film na 10
theszatanx

Możesz obejrzeć z lektorem lub bez i z napisami lub bez - wszystko jedno. Dialogi to w sumie jakieś 6 zdań, i to mało istotnych.

użytkownik usunięty
sylwester_3

Sylwek, w pełni zgadzam się z Tobą co do oceny... Giallo, srallo...i co z tego?... przerost formy nad treścią... ktoś to trafnie ujął...
te komentarze... "zwiewne sukienki, nadmorska bryza" (nick - khanate)... i ten froterysta (nick - kryslav) zachwycony ocieraniem...
farmakologia i izolacja wskazane.... albo przynajmniej powinni zmienić dilera... :P

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Nikogo nie obchodzi Pana opinia. Pańskie ulubione filmy mówią wszystkim jakią ma Pan świadomość filmową. Taką jak milion innych piątkowych popcornowych ludzi idących się nażręć w kinie i naoglądać efektów. Może być i tak- nie oceniam ale niech Pan się nie bierze po prostu za krytykę czegoś o czym pan nie ma zielonego pojęcia - bo nikogo ten bełkot który pan nazywa argumentami nie obchodzi - co najwyżej irytuje. Pozdrawiam. Trzymam kciuki za następną część transformerixów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
sylwester_3

debil to może sobie Pan mówić do swoich koleszków. Nie życzę sobie wulgaryzmów skierowanych w moją stronę. Troszkę kultury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Cebula i prostactwo śmierdzi na kilometr. Proszę się tak zwracać do swoich rodziców.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
sylwester_3

cebulaa cebula

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
jakub_oleg

Rozpłacz się pan

ocenił(a) film na 8
jakub_oleg

Dlaczego powinni zmienić dilera? Rozwiń ta myśl, jest bardzo intrygująca...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones