PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4445}

Historia miłosna

Canone Inverso - making love
6,9 703
oceny
6,9 10 1 703
Historia miłosna
powrót do forum filmu Historia miłosna

Obejrzałam ten film przez przypadek. Na portalu z filmami online zamiast "Making Love" z 1982 roku, był wrzucony właśnie "Canone Inverso - making love".
Cóż, jakoś dobrnęłam do końca tego ckliwego seansu, ale nie przyszło mi to z ochotą.
Scenariusz filmu częściowo bardzo ciekawy, muzyka, wspaniała, jednak jeśli chodzi o aktorstwo... miałam wrażenie, że jest to przeciętna produkcja telewizyjna, a aktorzy grają za karę. Jedynie Gabriel Byrne ratuje po trochu ten tonący okręt.
Niektóre wątki wyjęte niczym z telenoweli argentyńskiej, do tego nie obyło się oczywiście bez werterowskiej tkliwości i emocji wygrywanych na najprostszej i najbanalniejszej strunie (w filmie właściwie brak jakichkolwiek przekonujących emocji).
Aktorzy nie umieli autentycznie zaprezentować nawet gry na skrzypcach (cóż, nie wystarczy machać smyczkiem z góry w dół).
Między Jeno, a Sophie nie ma żadnej żywej namiętności, tylko rozciągnięta syntetyczna umowność.
Jak dla mnie był to mało satysfakcjonujący seans, który z pewnością w mgnieniu oka uleci z głowy.

ocenił(a) film na 5
south-of-heaven

W pełni zgadzam się z oceną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones