PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1036}

Nietykalni

The Untouchables
7,8 100 717
ocen
7,8 10 1 100717
7,2 29
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Śmieć!

ocenił(a) film na 3

MOim zdaniem bardzo słaba forma każdego człowieka zaangażowanego w tę produkcję,
począwszy od reżysera , przez Sławnego Ennio M. , do S.C i Kevina Costnera ,który osiągnął
chyba szczyt aktorskiej drętwoty. Bardzo dziwny film , niby gangsterski , ale zalatuje
konwencją taka westernową z elementami marnej komedii. Naciągane ,patetyczne dialogi. i
mimo ,że lubie obsadę , to gdyby wybierali najbardziej denny, kiepski i żenujący duet
filmowy wszechczasów to chyba zagłosował bym na S.C i K.C własnie...Przez cały film
Cotner miał tylko jedną przygłupią i wiecznie zdziwioną minę , Connery zaś ciągły durny
usmieszek i sypał sucharami na prawo i lewo , nieporozumienie. dałem więcej niz jeden za
De niro .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
killerek132

Nooo ja napewno nie mam takich przypadkóww jak u Ciebie..a w sprawy rodzinne proszę sie nie mieszać ...nie umiesz inaczej kontynuować ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
killerek132

ale smieszne , coś Ci nie wyszłoo.,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pankin

jak zwykle obraziliwe słowa...ale tak to jest jak takie osobniki uważają to cos za klasykę kina gangsterskiego hahaha żal mi Cię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones