PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740615}

Nowe przygody Aladyna

Les nouvelles aventures d'Aladin
6,2 5 946
ocen
6,2 10 1 5946
Nowe przygody Aladyna
powrót do forum filmu Nowe przygody Aladyna

Po seansie kinowym

ocenił(a) film na 9

Zaje...a komedia z zaje...ym humorem francuskim. Dubbing również wspaniały, co nie zawsze tak bywa. Polecam!

skibaa10

Po zwiastunie zobaczonym w telewizji trochę mnie ten nasz dubbing zniechęcił (wolę go w animacjach), ale o dziwo był całkiem niezły. Myślę że do tego typu komedii akurat pasował. Ale muszę przyznać, że aktorzy też się postarali i jakoś fajnie to wyszło (najbardziej byłam ciekawa mojego idola Górskiego).
Na pewno jednak obejrzę sobie jeszcze ten film w oryginale.

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Mi na początku nie współgrała barwa głosu Górskiego z aparycją postaci, ale z czasem podobał mi się coraz bardziej. Dobry dubbing.

Kung_Fu_Master

Rzeczywiście na początku wydawał się taki trochę niespójny z postacią, ale w tym głosie jest coś co przyciąga (przynajmniej ja mam takie odczucie).

skibaa10

Dobra komedia, postać Wezyra mnie najbardziej zaciekawiła. Dubbing o dziwo dawał radę. Podpisuję się pod tą opinią.

ocenił(a) film na 5
skibaa10

Masz rację ze swoim zaj...ym językiem. Ten film tłumaczył chyba Owsiak.

Krzypur

Zgadzam się. Te "wieśniackie" teksty wstawiane czasami, a nawiązującej do współczesnego języka małolatów.

ocenił(a) film na 9
pendzik

Właśnie w tej komedii chodziło.

skibaa10

Ale niestety wyszło to moim zdaniem słabo ):

skibaa10

Już sam początek i tekst "należy pilnować, by nasza księżniczka nie pokazywała się publicznie z ludźmi gorszego sortu". No goście od dubbingu się tym razem spisali.

ocenił(a) film na 7
wisznu

Niezła jeszcze rozmowa dotycząca MDM :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones