Michael Kamen

Michael Arnold Kamen

7,8
2 505 ocen muzyki
powrót do forum osoby Michael Kamen

To chyba najlepsza muzyka filmowa do serialu jaką kiedykolwiek słyszałem !!!!!!!!!!!!! <333333333333333333333333

Keanu_Reeves1992

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Keanu_Reeves1992

ta ścieżka jest absolutnie fantastyczna, zawsze gdy zaczyna się odcinek BoB mam ciary. świetny kompozytor i szkoda, że już go nie ma między nami.

Mania_1987

I szkoda że dzieci neo obniżają mu średnią mimo że nie mają ucha...

DamianGZYL

Świętą prawdę rzekłeś a za karę tymże dzieciom neo przekuwał bym bębenki w uszach.

Keanu_Reeves1992

Dodam iż jego muza z Robin Hooda jest arcydziełem takim samym jakim jest ścieżka dzwiękowa do Kompanii Braci.

tomucho77

Wielkie dzięki za info :) W wolnej chwili rzucę okiem, a właściwie uchem :)

Keanu_Reeves1992

Powiem szczerze, że po kompanii braci zabrałem się za oglądanie Pacyfiku niby podobna tematyka, ci sami twórcy, ale serial był gorszy, właśnie przez muzykę brakowało Kamena i fabuła nie bazowała także na zmarłym Ambrose w przeciwieństwu do kompanii. Wydaje mi się, że Kamen tworzył lepszą muzykę od Zimmera

mate21

Raczej zbliżoną jedna i druga jest cudowna.

Keanu_Reeves1992

Bez tej muzyki też serial byłby świetny, ale na pewno nie genialny!
Najlepsze jest to, że po obejrzeniu, po raz setny, serialu ta muzyka sprawia, że mam ochotę z powrotem włączyć pierwszy odcinek

Keanu_Reeves1992

Nie najlepsza, ale na pewno genialna, Theme mogę słuchać całe dnie, jego styl kojarzy mi się z Johnem Williamsem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones