PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 301
ocen
7,3 10 1 76301
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Pokazali go na plakatach, w telewizji, w radiu...

A tymczasem w serialu gra jakąś kompletnie podrzędną rolę. Na dobrą sprawę mogłoby go tam w ogóle nie być - na ekranie pojawia się raptem parę razy. Jego jedyne zadanie to świecić swoją ładną, celebrycką buzią i oczarować widzów. No, i może odciągnąć uwagę od przeciętnej gry Seweryna i Ogrodnika (bez oczerniania, po prostu mnie nie wyrwali z fotela).

Nie wiem, co ludzie od marketingu mieli w zamiarze, ale jeśli chcieli mnie okraść, to udało im się - wydałem 20 złotych na subskrypcję w Showmaksie.

Serialowi daję 7/10 na zachętę. Nie najgorszy, a chętnie zobaczę więcej jakościowych, polskich produkcji (pod warunkiem, że nie będą mnie okłamywać).

Nepomucen1337

Fronczewski ogólnie nie ma szczęścia w polskiej kinematografii albo główne role w średnich filmach albo dobre ale drugoplanowe

Nepomucen1337

Przeciętnie (wręcz słabo) to zagrał Ogrodnik. Seweryn był bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 8
Nepomucen1337

Pan Seweryn, pan Dyjak i pani Walach zagrali bardzo dobrze. Ale to są aktorzy teatralni.Mają wprawę. W ogóle fajnie jakby powstał nowy serial z nimi. Uważam również że są niedocenieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones