Ennio Morricone

9,0
15 950 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ennio Morricone

Każdy kto nie dał 10/10 niech spróbuje to jakoś uzasadnić.

kaioken26

Słuszna uwaga! To jest prawdziwy geniusz i w sumie nie ma o czym dyskutować

kaioken26

Dokładnie, mnie też dziwi tak niska(mimo wszystko) ocena i pozycja za chociażby Zimmerem.

Swoją drogą Maestro Morricone jest moją ulubioną postacią filmową w ogóle(licząc reżyserów, aktorów itd.). Uwielbiam tego Pana i niech żyje i tworzy jak najdłużej :)

kaioken26

Muzyka do Nietykalnych była okropna.

kaioken26

jestem z 82 rocznika za bajtla oglądałem fil Orka wieloryb zabójca teraz jak film sobie przypomniałem zwróciłem uwagę na muzykę łzy się cisną na samym początku to się nazywa kunsztem warsztatem lub po prostu talentem. Niewyobrażalne jak można samą muzyką nastawić na klimat filmu. A co do Nietykalnych to muzykę komponował Ludovico Einaudi

Verolite

RustyRyanowi chodziło zapewne o Nietykalnych Briana De Palmy

kaioken26

ja uzasadnie to w ten sposób nie wiem czemu już nie można oceniać dałbym dyche choćby z Orke wieloryb zabójca film sie zestarzał próbowałem obejrzec po latach ale soundtrak dopiero teraz doceniłem

kaioken26

Ennio tworzy dobrą muzykę, lecz tylko w nielicznych produkcjach nazwę ją wybitną. John Williams jest o wiele lepszym kompozytorem jak dla mnie i jemu średnia 10/10 się należy.

kaioken26

Uzasadnienie jest banalnie proste. Skomponował muzykę do setek filmów, ale tylko część tej muzyki jest naprawdę wybitna...bardzo dużo skomponował też zwykłego badziewia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones