Ennio Morricone

9,0
15 990 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ennio Morricone

CO za pie%$&leni znawcy siedzą na tym je$%#ym forum?!!! LUDZIE GENIUSZ muzyki filmowej w tym zasranym rankingu jest na .....21 miejscu!!!! Chyba temu kto ustalał ten top odwaliło bo to jest po prostu porażka!!! Co jest jeszcze śmieszniejsze, wyprzedza go... Ludwig van Beethoven !!!! Facet który umarł nim nakręcono pierwszy film!!!!!! W ogóle cały ten top jest zj%$any!!!!! John Williams na 8 miejscu, Hans Zimmer (jest świetny, no ale o wiele gorszy od Morricone czy Williamsa) na miejscu 6, a na pierwszym niejaka Yôko Kanno, KTÓRĄ PRZECIEŻ WSZYSCY DOBRZE ZNAJĄ I KOCHAJĄ

Dla mnie to też jest chore! Ennio jest mistrzem i wzorem nie do doścignięcia. Definitywnie numer jeden. Pociesza mnie tylko myśl, że wszyscy wielcy artyści, jak Ennio, nie siedzą i nie widzą, że w rankingach są niżej od idoli nastolatek. Bo kiedy w rankingu aktorów zobaczyłam kiedyś Zaca Efrona czy jak ten ,, aktor" się zwie to aż mnie zatrzęsło...

Nie śledziłem na bieżąco statystyk w tym rankingu, a więc jestem jeszcze bardziej zszokowany widząc to co się stało. Przecież to chore! Hahaha, a osoba zajmująca pierwsze miejsce... Przecież jej prawie nikt nie zna, a poza tym, zaznaczę, iż odsłuchałem kilku utworzonych przez nią utworów filmowych i powiem, ze mogłaby Morricone czyścić buty.

inkasent007

no zrąbało gościu stworzył tak genialne ścieżki a wyprzedza go arcygeniusz muzyki tyle że nie filmowej
coś jest nie tak ???

uważam, że powinien być na PIERWSZYM miejscu. ale wiem, że nie jestem tu jedyna, więc zaakceptowałabym sytuację, że byłby niżej... ALE NIE poniżej pierwszej 10! Jak tak można? :(

co z idioci umieścili kompozytorów muzyki klasycznej na stronie o filmach?

wishram

Ich utwory były wykorzystane w filmach, jako główny soundtrack. Nie żebym straszył, ale gdy ktoś wpadnie na pomysł, aby w filmie użyć muzyki Dody, to też znalazłaby się w tym rankingu.

Mimo, że moim ulubionym kompozytorem jest Hans Zimmer, to uważam, że jednak Morricone powinien być na miejscu nr 1, ze względu na ilość ścieżek, które można uznać za genialne.

rAd_

Dodę???? Uchowaj panie Boże!!! Bo chyba przestanę oglądać filmy, a na pewno będę wyciszać. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones